Hoşgeldiniz  

Amcaoğlu: Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz

admin | 09 Temmuz 2024 | Gündem A- A+

Amcaoğlu: Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz

Gönyeli-Alayköy Belediyesi, çocukların yaratıcılıklarını çağımızın gereksinimlerine uygun olarak geliştirebilmeleri amacıyla STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) odaklı Robotik Kodlama Kursları başlattı. 6-11 yaş aralığındaki çocuklara yönelik düzenlenen kurslar, büyük ilgi görüyor.

Gönyeli Sam’da gerçekleştirilen kursların başarılı bir şekilde hayata geçirilmesinde emeği geçen belediye çalışanlarına, öğretmenlere ve oda düzenlenmesine katkıda bulunan Aykut Aksu’ya Belediye Başkanı içten teşekkürlerini sundu. Belediye Başkanı, bu tür yenilikçi projelerin devam edeceğini belirtti.

Amcaoğlu’nun paylaşımı şu şekilde: 

Yeniliklere imza atmaya devam ediyoruz ! Gönyeli Sam’da, çocuklarımızın yaratıcılıklarını çağımızın gereksinimlerine uygun olarak geliştirebilmeleri için STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) odaklı Robotik Kodlama Kursları başlattık. 6-11 yaş aralığında gerçekleştirilen kurslarımıza gösterilen büyük ilgi bizi memnun ederken, bu faaliyetin gerçekleşmesinde büyük emek sarfeden belediye çalışma arkadaşlarıma,öğretmenlerimize ve odanın düzenlenmesinde bize katkı koyan Aykut Aksu ya yürekten teşekkür ederim.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2020 Ajans 392 Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle