Yerel Haberler

Gündemde Hırsızlık, Sahtekarlık, İhlal

Lefkoşa’da devlet arazisi icar etmelerine yardımcı olacağı vaadiyle üç kişiden toplam 163 bin TL aldığı gerekçesiyle bir kişi tutukladı.

Polisten verilen bilgiye göre, M.G.(E-32), devlet tarafından ev ve arazi icar ettireceği vaadiyle Eylül ve Ekim’de üç kişiden toplamda 163 bin 200 TL para temin etti.  Bahse konu şahıs tutuklandı.

GAZİMAĞUSA’DA HIRSIZLIK

Gazimağusa’da Metin Aytulun’un kaldığı lojman odasından para ve altın eşya çaldığı gerekçesiyle bir kişi tutuklandı.

Polisten verilen bilgiye göre, dün 00:20- 04:15 saatleri arasında, Gazimağusa’da Aytulun’un kalmakta olduğu lojmana, kapısı kırılarak girildi ve lojman içerisinden 2 bin 400 TL ile bir adet altın bileklik alındı. Meseleyle ilgili olarak E.T.(E-28) tutuklandı.

DÜKKAN AÇMA, HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR    

Lefkoşa’da işyerinden para çalındığı gerekçesiyle bir kişi tutuklandı.

Lefkoşa’da 22 Ekim 22:00 ile 23 Ekim 10:00 saatleri arasında, Adora Cafe isimli iş yerine, kapısı anahtar ile açılarak girildiği ve bin 362 TL alındığı kaydedildi. Olayla ilgili olarak N.G.(E-36) tutuklandı.

HAYATI TEHLİKEYE KOYAN HASTALIKLARIN YAYILMASINA YOL AÇAN İHMALDE BULUNMAK    
        
Çatalköy’deki bir karantina otelinde kalmakta olan S.Ç.(K-18), A.A.C.(E-26), A.B.B.(E-20) ve A.F.(E-18)’nin kalmakta oldukları odalarından dışarıya çıkarak karantina kurallarını ihlal ettiği tespit edildi. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu