Yerel Haberler

Koska’nın Vatandaşlığını İptal Edecek misiniz?

22 Ekim 2019 tarihinde İbrahim Koska adlı şahsın suç makinası olduğunu ileri süren ve buna rağmen neden vatandaş yapıldığını sorgulayan Yeniden Doğuş Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu, Koska’nın dün suç işleyip yargıç huzuruna çıktığını belirtti ve şahsın vatandaşlığının iptal edilip edilmeyeceğini sordu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu şu ifadelere yer verdi;

“SUÇ MAKİNESİNİ VATANDAŞ YAPTILAR” DEDİĞİMİZ ZAMAN TROLLERİ ÜZERİMİZE SALDILAR,
HAYDİ ŞİMDİ AYIKLAYIN PİRİNCİN TAŞINI AYIKLAYABİLİRSENİZ!!!

“İçişleri Bakanlığında vatandaşlık başta olmak üzere bir çok konuda para karşılığında iş takibi yapan ve deyim yerindeyse bir suç makinesi olarak nitelendirilebilecek 
İBRAHİM KOSKA isimli kişiyi 
sn. Ayşegül Baybars VATANDAŞ YAPMIŞTIR… 
Bu konuda gerekli araştırma tekrar yapılmalıdır, aksi takdirde şahsım ve partim adına gereğini yapacağıma ilişkin hiçbir ŞÜPHENİZ OLMASIN”

Bugün haberlere yansıyan bir adli olayda ise iddialarımızın doğru olduğu bir kez daha apaçık gün yüzüne çıkmıştır!!!

İBRAHİM KOSKA isimli şahıs, 
eşinin içeceğine cinsel gücü artırıcı jel koyup içirmek ve eşinin çantasına el koymak (sirkat) suçlamaları ile tutuklanmış ve Mahkeme huzuruna çıkartılarak teminata bağlanmıştır.

ŞİMDİ SORUYORUM SİZE;

Ev ziyaretlerine dahi birlikte gittiğiniz, 
her biriniz ile ayrı ayrı fotoğrafları olan bu şahısla dostluğunuzun ve ilişkinizin derecesi nedir?

Bu ülkeye yıllarını vermiş kişilerin vatandaşlıklarını iptal etmekle uğraşmak yerine bu şahsın vatandaşlığını iptal edecekmisiniz sn Baybars ?

Koltuğa oturdukları ilk günden itibaren “hak, hukuk ve özellikle adalet” kelimelerini dillerinden düşürmeyen, buna karşın adaleti her seferinde çiğnemeye devam eden Halkın Partisine mensup İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars ve Partisi tarafından bu soruların cevaplarının verilmesini bekliyorum VE..

Namusu ve şerefi ile bu ülkede yaşayan insanların almış oldukları vatandaşlıklari iptal eden bakanın bugun bu olay karsisinda nasıl bir tutum sergileyecegini cok merak ediyorum..

Zaroğlu, sosyal medya hesabından yazıyı bu fotoğrafla paylaştı.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu