Yerel Haberler

Denetimler Son Sürat Devam Ediyor

Lefkoşa ve İskele polis müdürlükleri, sorumluluk sahalarında dün akşam asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

   
Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimler sırasında bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri, pansiyonlar, yatı evleri ile kahvehaneler kontrol edildi, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi. Kumarhanelerde yapılan denetimlerde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 12 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 550 araç kontrol edilirken suç işlediği tespit edilen 80 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. Sigortası olmadığı tespit edilen 6 araç ise trafikten men edildi. 
İskele’de gerçekleştirilen denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edildi, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.
Kumarhanelerde yapılan denetimlerde ise, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 5 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.
Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise toplam 280 araç kontrol edildi, suç işlediği tespit edilen 82 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu