Yerel Haberler

“Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs Edildi”

Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak, belediye ekiplerinin çalışması esnasında üzerilerine traktör sürüldüğünü ileri sürerek, kasten adam öldürmeye teşebbüs edildiğini ifade etti ve tepki gösterdi.

Emrah Yeşilırmak sosyal medya hesabından açıklama yaparak Derince köyünde yaşanan olayı paylaştı ve tepkisini dile getirdi.

Yeşilırmak’ın paylaşımı şöyle;

Bizler hukukun üstünlüğüne inanan insanlar olarak linç kültürüne ve şiddete her zaman karşı durduk, durmaya da devam edeceğiz. Bu sabah ÇOK üzücü bir olay yaşanmıştır ve Derince köyümüzde belediye ekiplerimizin çalışması esnasında kendini bilmez, şuursuz bir vatandaş tarafından belediye çalışanlarımızın üzerine traktör sürülerek kasten adam öldürmeye teşebbüs girişimi yapılmıştır. Bu girişimden dolayı 4 personelemiz çok ciddi şekilde etkilenmiştir ve bu olaydan hafif sıyrıklarla kurtulmayı başarmışlardır. İlgili şahıs tutuklamamıştır ve konu polise intikal etmiştir. Bu işlenen vahim suçun karşılıksız kalmayacağını ve olayın takipçisi olacağımızı kamuoyu ile paylaşmak isterim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu