Yerel Haberler

Milli Nesil Hareketi Genel Başkanı İsmail YILDIZ Türkiye’de Çalışmalara Başladı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden Yükselerek Ülke esaslarına dayanan, bir kurum olmayı hedef ve ilke edindik, çalışmalarımız bu yönde meşrulaşacak ve istikamet bulacaktır.

Halkın refah ve huzuru için Milli ve manevi değerleri En yüksek perdede yaşamak ve yaşatmak Ülke ve Millet çıkarlarını ön planda tutarak, gerek ulusal gerek yerel olmak kaydıyla, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Bu kubbe altındaki tüm Vatan evlatlarına ışık tutmak, ayrıca unutulmaya yüz tutmuş geleneklerimizi, değerlerimizi bizden sonrakilere bırakarak, milli bir nesil olarak atalarımıza olan vefa borcumuzu ödemek yegâne amacımızdır.

Milli Nesil Hareketi Genel Başkanı İsmail YILDIZ Yaklaşık 10 Gündür Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden TÜRKİYE’Ye Gelerek Güneydoğu Anadolu bölgesi Diyarbekir batman şanlı Urfa Bitlis çalışmalarını Yürütü daha sonra Diyarbekir Annelerini Ziyaret ederek Akdeniz bölgesinde çalışmalarını Yürütmek üzere Antalya ve Sırasıyla Alanya Manavgat mersin Anamur erdemlide çeşitli Proğram ve toplantılarını İcra etmiştir..

KUZEY KIBRIS ve TÜRKİYE Ele Ele diyerek yola çıkan başkan YILDIZ gönül Köprülerini Kurmaya devam edeceğini belirti..

Yaklaşık 10 gün süre daha çeşitli çalışmalar yapmak üzere TÜRKİYE’de Temaslar devam edecektir..

Başkan aslolan vatandır diyerek birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz dedi..

10 Şubat 2020’de İstanbulda Leansman toplantısı gerçekleştireceğini Belirten YILDIZ ..

Toplantıdan sonra İl ve ilçe başkanlıklarını Açıklayacaklarını ve 1 Mart 2020’de KKTC Ve TÜRKİYE Teşkilatları Olarak Anıtkabire Çelenk sunumu ve basın açıklaması yaparak Çalışmalarına Ara Vermeden Devam edeceklerini ifade etti..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu