Köşe Yazıları

Bu da Sana Bedduam Olsun…

Akrebin fıtratında sokmak var. Ne yaparsanız yapın ne kadar anlayışlı olursanız olun onun fıtratı değişmez.

Akıncı yapmaya çalıştığı açıklama ile aslında fıtratına uygun davranmıştır. O fıtratına uygun davranınca bizde öyle yapmak durumunda olduğumuzu bir kez daha idrak etmiş bulunuyoruz.

Ağzına 1978 den beri türkiyenin başına bela olmuş terör örgütüne yönelik güvenli bölge oluşturmak için yola çıkmış mehmetciğe bir işgalci  demediğinin kaldığı, dört gün sonra gelen açıklama çabasını şiddetle kınıyorum.

Keşke hiç konuşmasaydın. Az da olsa bir saygımız varsa makamından ötürü onu da bertaraf ettin. Şimdi ben sana nasıl cumhurumun başı diyeyim.

Acaba teröre kaç can verildi bu güne kadar diye sorsak bilirmisin? Bizden verilenleri bilmezsin de  onlardan verilen leşlerin  sayısı önündeki dosyada mutlak mevcuttur. Onu söylersin de sıra bizim kınalı kuzulara gelince barış barış barış der geçersin. Artık samimiyetine de sana da inanmiyorum.

 Ey  KKTC de  yaşayan Türk milliyetçisi olduğunu savunan arkadaş;

Bu açıklama yarın Türk  karşıtı tüm dünya basınında malzeme olarak kullanılacaktır. Bir kez daha rezillik diz boyu olacak ve siz klavye şovalyeleri olarak yazıp çizip sonra da UNUTACAKSINIZ. Ama bilesiniz ki;

Bunu unutmak hainliktir.

Bunu unutmak vatana ihanettir.

Bunu unutmak gelmiş geçmiş tüm şehitlere kabirlerinde azaptır.

Bunu unutmak davaya ihanettir.

Şanlı kıbrıs barış harekatına savaş diyen bir zihniyet bu ülkeye zarardır.

Geleceğe zarardır.

Önümüzdeki seçimlerde şahsi geçmişini, şahsi duygularını, şahsi çıkar hesaplarını yaparak, birlik ve beraberlik  içerisinde olmadan, birilerini cezalandırmak için cumhurun başını bu gibi zihniyetlere teslim edeceksen,

İki yakan bir araya gelmesin.

Geleceğinin akıbeti seni uyutmasın.

Bu ülkeyi vatan yapmak için can verenlerin laneti üzerine olsun.

Vicdanının sesinde can VER.

Bu da sana bedduam olsun…

 Özlem DİNÇOĞLU

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu