Genel

“UBP, KIBRIS TÜRK HALKI İÇİN İCRAAT VE PROJE PARTİSİDİR”

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Adayı Olgun Amcaoğlu ajans392’ye açıklama yaparak, iktisadi akılla sandığa gitme çağrısı yaptı.

Yaklaşan Erken Genel seçimlerde Ulusal Birlik Partisinden aday olan Olgun Amcaoğlu, ülke gündemini değerlendirdi. Amcaoğlu yaptığı açıklamada Ulusal Birlik Partisi’nin misyonunu anlatarak, seçmene çağrıda bulundu.

Ulusal Birlik Partisi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni kuran, yaşatan ve yaşatacak olan tek partidir diyen Amcaoğlu, UBP, İcraat ve proje partisidir dedi. Bu ülkede en önemli projelerin altında Ulusal Birlik Partisinin imzasının olduğuna dikkat çeken Amcaoğlu, bu projeleri artarak ve istikrarla devam ettireceklerini söyledi.

“İKTİSADİ AKILLA SANDIĞA GİDİN”

Amcaoğlu 7 Ocak ile ilgili de konuşarak seçmene mesaj gönderdi. Amcaoğlu şu ifadelere yer verdi: “Lütfen tüm yurtdaşlarımız sandığa gitsin. Öncelikli olarak sandığa sahip çıkın. Ancak sandığa giderken de lütfen iktisadi akılla oy kullanın. Bu ülkenin istikrara ihtiyacı var. Bizler istikrarın teminatıyız. Seçimler şimdiden tüm halkımıza hayırlı uğurlu olsun.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu